Biuro podróży Bielsko-Biała

Zapraszamy do siedziby biura podróży Travelmania wszystkich mieszkańców Bielsko-Białej.

Z chęcią zaprezentujemy Ci atrakcyjne wycieczki z naszej oferty wycieczek jednodniowych i wielodniowych, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Zachęcamy także do skorzystania z wyszukiwarki w której znajdziesz atrakcyjne oferty Last Minute, popularne kierunki na Lato 2021 i wiele innych.

W naszej ofercie wycieczek zagranicznych znajdziesz między innymi wczasy Last Minute na Cyprze w cenie już 627 zł za osobę. Oferujemy Ci pobyt w sprawdzonych hotelach niedaleko plaży w miastach takich jak Pafos, Trimitusa, Pisuri, Peyia, Protaras, Ajia Napa i inne.

Cypr jest to niewielkie państwo położone na wyspie na Morzu Śródziemnym, niedaleko Turcji, Libanu i Syrii. Poza pięknymi widokami, egzotyczną roślinności i wakacyjnym klimatem znajdziesz tam wspaniałą cypryjską kuchnię oraz charakterystyczne dla regionu wina. Wczasy na Cyprze to połączenie klasycznego leżakowania na plaży, nurkowania w turkusowych morskich wodach z możliwością zwiedzania najstarszych zabytków na Cyprze oraz wędrowania po górach Troodos.

Jeżeli marzą Ci się wczasy na Cyprze to koniecznie zapoznaj się z naszą wakacyjną ofertą na wczasy Last Minute na tej pięknej, egzotycznej wyspie: Cypr Last Minute

Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować, albo masz pytania to skontaktuj się z nami. Napisz do nas, lub zadzwoń! Pomożemy Ci podjąć jak najlepszą decyzję, dopasowaną do Twoich oczekiwań.

biuro podróży bielsko-biała

 biuro-podrozy-bielsko-biala-button