Biuro podróży Cieszyn

Zapraszamy do naszego biura podróży!

Biuro podróży Travelmania posiada w ofercie szeroką gamę wycieczek dla mieszkańców Cieszyna. Oferujemy wycieczki zarówno na terenie Polski jak i zagranicą. Zapoznaj się z naszą ofertą i zgłoś się do nas – na pewno wybierzemy coś idealnego dla Ciebie.

Jeżeli marzą Ci się słoneczne wakacje, to Bułgaria czeka na Ciebie ze swoim ciepłym morzem, idealnymi plażami i bałkańską gościnnością. Ze względu na swoje położenie, Bułgaria ma do zaoferowania zarówno beztroski wypoczynek na okolicznych plażach Morza Czarnego, jak i aktywnie spędzony czas na wędrówkach po górach, bo to właśnie one stanowią ok. 60% powierzchni Bułgarii.

W naszej ofercie posiadamy oferty Last Minute do Bułgarii, już od 499 zł za osobę. Oferujemy zakwaterowanie w sprawdzonych i ekskluzywnych hotelach Słonecznego Brzegu, blisko plaży i atrakcji turystycznych. Możliwy wylot z Lublina, Poznania, Warszawy, Katowic i innych polskich lotnisk.

Ze względu na położenie, Bułgaria to gwarant pięknej pogody – długie, słoneczne i cieple lata to tutaj standard, ze średnimi temperaturami na poziomie 250C. Bułgaria słynie nie tylko z wakacyjnej pogody, ale także z tradycyjnej dla regionu kuchni, bogatej w ryby i owoce morza. Należy także pamiętać o bułgarskich winach, które swoją jakością i smakiem bezapelacyjnie mogą konkurować z włoskimi odpowiednikami.

Jeżeli pragniesz idealnych, słonecznych wakacje w otoczeniu pięknych widoków, gościnnych ludzi i wspaniałej kuchni, to wczasy w Bułgarii spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zapoznaj się z naszą ofertą na wycieczki Last Minute do Bułgarii. Satysfakcja gwarantowana!

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Dobierzemy oferty wycieczek idealnie pod Twoje potrzeby i możliwości czasowe i finansowe. Zapraszamy do kontaktu!

biuro podróży cieszyn

biuro-podrozy-cieszyn-button