Pieniny – 2 dni

Program wycieczki

1 Dzień

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Dębna Podhalańskiego – zwiedzanie DREWNIANEGO KOŚCIÓŁKA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA, następnie przejazd i zwiedzanie ZAMKU W CZORSZTYNIE, później REJS STATKIEM PO JEZIORZE CZORSZTYŃSKIM – z pokładu można podziwiać Zamek Dunajec w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie, Zaporę Wodną w Niedzicy, Skansen na Półwyspie Stylchen, Zielone Skałki, Pieniński Park Narodowy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 Dzień

opcja I
Śniadanie, wykwaterowanie, całodzienna wycieczka piesza na TRZY KORONY lub WYSOKĄ

opcja II
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd i zwiedzanie ZAMKU W NIEDZICY + WAROWNIA. Zamek w Niedzicy zbudowany został na wapiennym wzniesieniu (556 m n.p.m.), około 80 metrów nad poziomem Dunajca. Obecnie ta część Dunajca to słynne sztuczne jezioro zaporowe – Zalew Czorsztyńsko – Niedzicki. Spacer koroną ZAPORY NA RZECE DUNAJEC, panorama Pienin, zwiedzanie zapory. Wyjazd w drogę powrotną, przerwa na posiłek we własnym zakresie, przyjazd w godzinach wieczornych.

Świadeczenia:

  • nocleg
  • śniadanie i obiadokolacja
  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie
  • usługa przewodnicka
  • miejsca gratis dla opiekunów (1 na 15 uczestników)
  • podatek VAT

CENA : od 290 zł

Cena wycieczki:

Cena wycieczki kalkulowane są dla grup 40 osób z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami (1 opiekun na 15 uczestników). Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów.

Rezerwacja wycieczki:

Można dokonać telefonicznie lub drogą mailową.

Programy imprez:

Są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb, dodatkowo można wybrać opcje: spacer przez Wąwóz Homole, Tradycyjny Spływ Dunajcem, Spływ pontonami po Dunajcu, Park linowy w Szczawnicy lub Krościenku czy Park Miniatur w Niedzicy. Wysyłamy je bezpłatnie, a także – na życzenie – przyjeżdżamy do szkół na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot/przewodnik.

Cena nie zawiera:

  • opieki pilota (podczas każdej wycieczki mają Państwo zapewnioną opiekę przewodnika)
  • biletów wstępów – przeznaczyć należy od ok 30 zł – ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie, koszt biletów wstępu uzależniony jest od wybranych atrakcji do zwiedzania