Wrocław

Wrocław

Jest jednym z tych polskich miast, o których mówić można tak naprawdę bez końca. Jest jednym z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski, położone w województwie dolnośląskim na Nizinie Śląskiej. Jest historyczną stolicą Śląska, miastem na prawach powiatu, nazywane również miastem krasnali, których rzeźby umieszczane są w różnych miejscach. Z czasem krasnale stały się integralną częścią miasta. Cały czas powstają nowe, które tworzone są przez artystów z całej Polski.
Wrocław to wyjątkowe miasto zapadające w pamięci każdemu, kto choć raz go odwiedzi

1) SZLAKIEM KRASNALI PO WROCŁAWIU + OGRÓD ZOOLOGICZNY + AFRYKARIUM. Rynek, Ratusz (Krasnal HALABARDNIK, OBIEŻYSMAK, GOŁĘBNIK, BIBLIOFIL), Zabytkowe Kamieniczki Jaś i Małgosia w Rynku, ulica rzeźników Stare Jatki Miejskie (KRASNAL TEATRALNY, KRASNAL ARCIK), Dawne Więzienie Miejskie (KRASNAL WIĘZIENNIK, KRASNAL PIEROŻNIK), Ostrów Tumski. Cena zawiera: transport autokarowy, bilet wstępu do Ogrodu Zoologicznego, zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem (do 2 godzin)

2) SKY TOWER I STADION Stare Miasto, Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski, Stadion – najskrytsze zakątki Stadionu we Wrocławiu niedostępne na co dzień dla kibiców, drapacz chmur Sky Tower – taras widokowy na 50 piętrze.

3) NAJPIĘKNIEJSZE OGRODY WROCŁAWIA Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski, Hala Stulecia, Iglica, Wrocławska Fontanna, szlak najpiękniejszych wrocławskich ogrodów: Ogród Botaniczny, Ogród Japoński i Park Szczytnicki.

4) KLASYCZNY WROCŁAW – PANORAMA RACŁAWICKA Panorama Racławicka, Stare Miasto, Rynek, Ratusz, Ostrów Tumski, Hala Stulecia (z zewnątrz) – obiekt wpisany na listę UNESCO – i jej okolic: Pergola, Iglica, Fontanna Multimedialna

Powyższą wycieczkę możemy dowolnie modyfikować, połączyć zwiedzanie większości atrakcji

Dodatkowe opcje:

 • Rejs statkiem spacerowym po Odrze
 • Kolejkowo – w Kolejkowie zabierzemy Cię w podróż przez miniaturowy świat. Twórcy Kolejkowa stworzyli ogromną makietę, tętniącą życiem i przedstawiającą wspaniały Dolny Śląsk. Dołożyli wszelkich starań, aby jak najdokładniej odwzorować rzeczywistość i przedstawić życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazując ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. W Kolejkowie zobaczymy życie na wsi, potowarzyszymy turystom podczas górskich wypraw, weźmiemy udział w akcji ratunkowej, wcielimy się w leśniczych, narciarzy, kupców, pracowników budowlanych, cyrkowców czy plażowiczów.

CENA: od 120 zł

CENA ZAWIERA

 • transport autokarem klasy LUX
 • bilety wstępu według wybranej opcji
 • usługa przewodnicka
 • miejsca gratis dla opiekunów
 • podatek VAT
 • ubezpieczenie

Aby zarezerwować wycieczkę wystarczy jeden telefon lub mail, my zajmiemy się resztą!

 • Termin oraz cenę wycieczki ustalamy indywidualnie z klientem w oparciu o lokalizację szkoły oraz ilość uczestników
 • Telefonicznie lub mailowo ustalamy szczegóły wycieczki z dobranymi atrakcjami (przedstawiony powyżej program jest tylko propozycją, którą możemy zmodyfikować i dostosować do Państwa potrzeb)
 • Kolejność zwiedzania może ulec zmianie