Warszawa – 3 dni

Program wycieczki

1 dzień

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Warszawy, spotkanie z przewodnikiem, przejście do Parku – Łazienki Królewskie (zwiedzenie wnętrza Pałacu na Wyspie), przejazd pod Stadion Narodowy – zwiedzanie Stadionu Narodowego – Trasa „Piłkarskie Emocje”, następnie przejazd pod Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik przerwa na lunch w Bistro Wiem w CNK – przejście do Planetarium – seans w Planetarium 3D, przejście do metra – przejazd metrem pod Pałac Kultury i Nauki, wyjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, przejście do Złotych Tarasów, pożegnanie z przewodnikiem, odwiedzenie Złotych Tarasów na własną rękę i przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem przy Ogrodzie Saskim, następnie przejście na zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, Trakt Królewski (Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Warszawa Chopina), Zamek Królewski (zwiedzenie wnętrz), czas wolny na Starym Mieście, Stare Miasto (Archikatedra, Rynek Starego Miasta, Pomnik Małego Powstańca, Barbakan, dom urodzenia Marii Skłodowskiej-Curie, pomnik Powstania Warszawskiego), pożegnanie z przewodnikiem, przejazd i zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik – w zależności od dostępności biletów( na wycieczki w maju-czerwcu bilety zamawiać należy w styczniu -lutym) wieczorem przejazd do miejsca zakwaterowania obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Śniadanie, wykwaterowanie, spotkanie z przewodnikiem przed bramą cmentarza, zwiedzanie cmentarza powązkowskiego (Stare Powązki lub Powązki Wojskowe) przejazd pod Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego ogród na dachu BUW oraz wizyta na bulwarach wiślanych, przejazd do Muzeum Powstania Warszawskiego, wstęp do tematyki i spacer po Parku Pamięci, pożegnanie z przewodnikiem. wyjazd z Warszawy w kierunku szkoły.

Świadczenia:

  • 2 noclegi – zakwaterowanie w Warszawie w Hostelach 3* – warunki bardzo dobre, na życzenie możemy poszukać tańszych w klasie turystycznej, poza Warszawą
  • 2 śniadania i 2 obiadokolacje
  • transport autokarem klasy LUX
  • ubezpieczenie
  • usługa przewodnicka
  • miejsca gratis dla opiekunów (1 na 15 uczestników)
  • podatek VAT

CENA : od 460

Cena wycieczki:

Cena wycieczki kalkulowane są dla grup 40 osób z uwzględnieniem bezpłatnych miejsc dla opiekunów zgodnie z obowiązującymi przepisami (1 opiekun na 15 uczestników). Na życzenie dokonujemy przeliczenia ceny dla mniejszej liczby uczestników lub większej liczby opiekunów.

Rezerwacja wycieczki:

Można dokonać telefonicznie lub drogą mailową.

Programy imprez:

Są programami ramowymi. Dostosowujemy je do Państwa wskazówek i potrzeb. Wysyłamy je bezpłatnie, a także – na życzenie – przyjeżdżamy do szkół na prezentację oferty oraz podpisanie umowy. W wyjątkowych przypadkach w trakcie trwania wycieczki program może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot/przewodnik.

Cena nie zawiera:

  • opieki pilota (podczas każdej wycieczki mają Państwo zapewnioną opiekę przewodnika)
  • biletów wstępów – przeznaczyć należy ok 100 – 150 zł – ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianie